poniedziałek, 20 maj 2024

S Sport i turystyka

Żegluj i mieszkaj

Houseboat - łódź mieszkalna

Houseboat to nadzwyczajna łódź. Została zaprojektowana z myślą o umożliwieniu żeglarzom pełnej wygody i ergonomiczności. Houseboat ma pomieszczenia, które zostały zaaranżowane w taki sposób, aby ich stylowy aranżacja oraz wysokiej jakości urządzenie spełniały wymogi standardom wygodnego i ładnego niewielkiego mieszkania. Na dodatek pospołu z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, przewidziano też strefę relaksu. To wyniesiona fragment pokładu, na którym można postawić leżaki i podziwiać piękne widoki naokoło. Z bezspornie wolno zakomunikować, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszystkie oczekiwania ewentualnego użytkownika.

Zalety odpoczynku na houseboacie

na skutek tego, że houseboat jest przystosowany do całorocznego zamieszkania, dopuszcza zupełną autonomię w podróżowaniu. Możesz żeglować po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej albo zwyczajnie zacumować w dowolnym porcie. Dzięki temu wielką ubaw z zamieszkania na łodzi spostrzegą zarówno entuzjaści slow life, jak i ci, którzy pragnęliby spędzać czas wielce aktywnie. Houseboaty, które proponuje Eco Boats są wyekwipowane dodatkowo w rowery elektryczne. Wystarczy więc zastopować się na kilka godzin, zejść na ląd i zwiedzać zachwycającą okolicę. Wolno przeto śmiało powiedzieć, że żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i nieograniczony od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet nawigacja łodzią jest nadzwyczaj proste i nie potrzebuje specjalnych umiejętności. Pomimo tego w https://eco-boats.eu można wynająć houseboata wespół z obsługą sternika na siedmiodniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa lub określić dowolną trasę.

Houseboaty w prądzie proekologicznym

Coraz bardziej wszechstronne staje się poszukiwanie miejsc, w których można spędzić czas na łonie natury. Żeglowanie houseboatem przynosi możność nieprzerwanego obcowania z naturą i to w nadzwyczaj swobodnym zakresie. Można bowiem zachwycać się urok mijanych krajobrazów z pokładu łodzi, a także nie ma przeszkód, by zejść na ląd i przechadzać się wśród zieloności.

Warto napomknąć, że houseboaty, które powstają w stoczni Eco-Boats posiadają napęd elektryczny. Świadczy to, że realizują wysokie wymagania proekologiczne, a jednocześnie są tanie w użytkowaniu.

Rejs houseboatem zatem to znakomita możliwość na spędzenie wolnego czasu na łonie przyrody. Powinno się już rozważyć o tym, jak zorganizować majówkę lub wakacje. A być może w ogóle wyrwać się od zgiełku miasta i przenieść się na łódź?

logo 02

Redakcja:

ul. Bursztynowa 31, Lublin

Email:

Csowo@sitte.pl

Tel:

+48 606 281 023