środa, 06 grudzień 2023

Z Zdrowie i uroda

Jak nie przybrać na wadze jesienną i zimową porą?

Trenować możemy nawet w mieszkaniu. Na wielu stronach internetowych zdołamy znaleźć zatrzęsienie informacji, które pomogą nam poprawnie wykonać trening. Typ ćwiczeń winien być dostosowany do naszej formy, stanu zdrowia, a jak również indywidualnych upodobań.

Nie można też zapominać o właściwej i zbilansowanej diecie. zbilansowana dieta wcale nie musi być droga. Po wcieleniu w życie łatwych wskazówek każdy z nas zdoła prawidłowiej się żywić.

Na początku dowiedzmy się co należy konsumować jak najczęściej. W codziennym jadłospisie powinny górować sezonowe warzywa i owoce. Postawmy też na produkty z pełnego ziarna. Odkryjemy w nich mnóstwo błonnika.

Dieta bogata w błonnik

Jako taki nie zawiera za wiele właściwości odżywczych. Jednakże aktywizuje on funkcjonowanie naszych jelit. Zdziała to, że nie będzie trzeba martwić się zaparciami. Co więcej prędzej odczujemy sytość. Tym samym zjemy znacznie mniej kalorii. A to wyjątkowo zasadnicze jeżeli trudzimy się z nadprogramowymi kilogramami. Oczywiście błonnik nie rozwiąże naszych problemów z figurą. Aczkolwiek znacznie ulatwi proces odchudzania.

logo 02

Redakcja:

ul. Bursztynowa 31, Lublin

Email:

Csowo@sitte.pl

Tel:

+48 606 281 023